קונים ומוכרים עסקים
נמצא 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

כמה באמת שווה העסק שלך?

המטרה של BIZVALUE היא לעזור לכל בעל עסק, יועץ מקצועי או כל בעל עניין אחר, לקבל תשובה לשאלה: "כמה באמת שווה העסק?". 'ביזווליו' מספקת שירות בלעדי ומקצועי אונליין, באופן דיסקרטי ובמחיר אטרקטיבי. לאחר הרשמה מהירה, ניתן להתנסות בחינם במערכת, הכוללת 6 שלבים של הזנת מידע על העסק. לאחר זמן אספקה של עד 48 שעות ישלח ללקוח מסמך הערכת שווי מקצועי הכולל כ-20 עמודים!

מהו השירות שלנו?

BIZVALUE הוקם מתוך צורך אמיתי של בעלי עסקים שונים, שהעלו בפנינו את הבעייתיות בעסקאות קניה ומכירה של עסקים קטנים עד בינוניים. השירות המוצע מבוסס על ניסיון של שנים, ובא לענות על כל הצרכים של בעלי עסקים ובעלי עניין אחרים, כגון: בעלי עסקים, מתווכים, רואי חשבון, יזמים צעירים, ועוד. BIZVALUE מספק שירות בלעדי ומקצועי, אך קל ופשוט לשימוש.

מהי המטרה שלנו?

המטרה שלנו היא לתת מענה אובייקטיבי ובלתי תלוי, הערכות שווי מקצועיות ומהירות בעבור כל בעל עניין בעסק. אנו מנהלים את כל המידע שעומד לרשותנו ואף מבטיחים סודיות (ניתן לא לציין כלל את שם העסק). אנו שמים דגש בהתעדכנות האלגוריתם להערכות שווי שלנו לפי השינויים בתנאי המשק הישראלי, על מנת שכל לקוח שלנו יוכל לקבל את המידע המעודכן ביותר על שווי העסק, מבלי לקום מהכיסא.

מהו היתרון שלנו?

פיתחנו אלגוריתם חדשני ובלעדי בהערכת שווי עסקים. השימוש באלגורתים נגיש לכל אדם ומוגש כשירות אונליין באופן ידידותי ומקצועי. בעולם המציאות העסקי, הרוב המוחלט של עסקים קטנים עד בינוניים אינם יכולים להרשות לעצמם שירותי הערכות שווי הן מבחינה כספית והן מבחינת הזמן הרב הדרוש לכך. אנו מאמינים שמטרת כל עסק היא למקסם את ערכו, ולכן כל בעל עסק ועניין חייב לדעת מה שווי העסק האמיתי.

איך זה עובד?

המערכת מבוססת אלגוריתם מתקדם שפותח במשך שנים ומבוסס מדגם של מאות הערכות שווי לעסקים. האלגוריתם תוכנן ועוצב כמערכת נגישה וידידותית למשתמש על פני תהליך איסוף מידע של 6 שלבים: (1) פרופיל העסק (2) רווחים של העסק (3) הנכסים של העסק (4) ההתחייבויות של העסק (5) התפעול של העסק (6) והצמיחה של העסק.

השוואת עסקים